Nejžhavější kriminalistky: Od které byste se nechali zatknout? Hlasujte!

Aktualizováno 1.12. 2015 11:12
Kriminalistky
Zdroj: TV Nova
Témata:

Půvabné seriálové dámy v policejní uniformě vzbuzují pořádný respekt. Jsou odvážné, drsné a rozhodně vás nenechají chladnými! Která vám ale přijde nejvíc sexy? Bude to Jaroslava Stránská, nebo třeba Hana Vágnerová?

Jaroslava Stránská
Půvabná blondýnka si v seriálu Policie Modrava zahrála policistku Lucii Krásenskou. V policejní uniformě působí rázně a nekompromisně. Kromě tohoto seriálu znáte mladě vypadající Jaroslavu i z oblíbeného filmu Discopříběh, ve kterém si zahrála kadeřnici Jitku. 

Jaroslava Stránská


Nenechte si ujít: Jaroslava Stránská byla v talkshow NA BARU! Celý záznam najdete ZDE


Hana Vagnerová
Drsná kriminalistka ze seriálu Expozitura Tereza Hodačová si servítky rozhodně nebere. Se zbraní v ruce chytí každého padoucha. V policejní uniformě vypadá herečka Hana Vagnerová hodně sexy a neodolatelně. No, kdo by jí nepodlehl. 

Hana Vagnerová na snímku ze seriálu Expozitura
Zdroj: TV Nova Hana Vagnerová na snímku ze seriálu Expozitura

Nenechte si ujít celou první řadu seriálu Expozitura exkluzivně na NOVAPLUS ZDE

Jana Pidrmanová
Energetická, sympatická a impulzivní mladá policistka Lída Rysová měla v seriálu Kriminálky Anděl výborný analytický úsudek a své kolegy často překvapila svými novými přístupy a nápady. V policejní uniformě vypadá herečka fantasticky.

Jana Pidrmanová


Soňa Norisová
I tato hnědovlasá kráska se může pyšnit rolí kriminalistky. V seriálu Policie Modrava si zahrála zkušenou policejní vyšetřovatelku Janu Vinickou, která z osobních důvodů přijela z většího města na venkov. Do role se natolik vžila, že byste jen stěží poznali rozdíl mezi pravou kriminalistkou. 

Soňa Norisová


Helena Dvořáková
Schopná kriminální psycholožka Jana Chládková je na první pohled tichá, ale zdání klame. Padouchy totiž dokáže ihned odhalit a pro kriminální tým je tak nepostradatelnou osobou. Herečka Helena Dvořáková v roli kriminalistky vypadá hodně rázně. 

Helena Dvořáková


Která z drsných kriminalistek vyhraje? Hlasujte!

Anketa

Která kriminalistka je nejvíc sexy?

Hlasovalo 1368 lidí.

 

ČTĚTE TAKÉ: 

Utajené vztahy celebrit: O kom jste netušili, že jsou jedna rodina? VIDEO

Herečka Cameron Diaz je nejnebezpečnější celebritou internetu! Proč?

Nova.cz